Promocje Nowości

Wielowarstwowy lifting terapeutyczny DRE

dre

To kompozycja wielu technik manualnej stymulacji twarzy, służących poprawie jej wyglądu i odnowie biologicznej. Techniki tej terapii bazuja na refleksologii manualnej twarzy, Yin miofascioplastyce twarzy, miostymulacji Yang i limfodrenażu manualnym i narzędziowym twarzy, a także na biodynamicznej osteoplastyce czaszki.

Zadaniem terapeuty jest „dopieszczenie” procesów metabolicznych zachodzących w organiźmie, będzie spełniał potrzeby energetyczne i fizjologiczne różnych tkanek twarzy/mięśni, powięzi, naczyń krwionośnych i limfatycznych, nerwów a nawet kości.

Podczas zabiegu nasz organizm będzie silnie zrelaksowany, w sposób niezakłócony bedzie przebiegał proces trawienia, narządy wewnętrzne będą pracowały optymalnie bedzie to czas na tonizację układu nerwowego i mięśniowego, za czym bedzie szło równoważenie funkcji całego ciała. To też bedzie czas na spadek kortyzolu /hormon stresu/ a wzrostu hormonu młodości /DHEA/. Terapeuta pracuje na mapach odruchowych korespondujących z różnymi narządami wewnętrznymi, częściami ciała i funkcjami fizjologicznymi.