Promocje Nowości

Terapia celowana firmy Arkana

Innowacyjna koncepcja zabiegowa dostosowana do indywidualnych terapii zabiegowych o najwyższych stężeniach, celowana na konkretne problemy skórne. Pozwala na swobodne komponowanie aktywnych zabiegów według potrzeb skóry.
- esencja dla skór z przebarwieniami- reguluje przebarwienia i wyrównuje koloryt. Zawiera Darkont- kompleks roślinny redukujący zmiany hiperpigmentacyjne. Witamina Wspomaga działanie rozjaśniające, hamuje migrację melaniny.
- esencja dla skóry dojrzałej- działanie odmładzające, opóźnia procesy starzenia komórek i cofa zegar biologiczny. Biomimetryczny peptyd Syn-Coll stymuluje produkcję kolagenu, wygładza i spłyca zmarszczki.
- esencja dla skóry wrażliwej i naczyniowej- wyciszająca z kompleksem roślinnym BSASM i Legactif, zapewnia unikalny synergistyczny efekt usuwania podrażnienia. Redukuje świąd, rumień, zaczerwienienia, wzmacnia i uszczelnia naczynia.
- esencja witaminowa- koktail Witamin A E C i koenzymu Q10 o aktywnym działaniu rewitalizującym, stymulującym, antyoksydacyjnym. Witamina C w trzech formach zapewnia efektywną penetrację. A i E , oraz koenzym Q10, działają odmładzająco i regeneracyjnie.
- esencja dla skóry tłustej i mieszanej- jest o działaniu seboregulującym i redukującym zmiany towarzyszące trądzikowi. Aktywny kompleks AC.NET, oraz wyciąg z kory wierzby w widoczny sposób zmniejsza ilość zaskórników i zwęża rozszerzone pory.
- esencja dla cery suchej, łuszczącej się- nawilża i odżywia. Zawiera Glukanihumektant z kukurydzy i kompleks ceramidowy.Głęboko nawilża i odbudowuje cement międzykomórkowy, likwiduje nadmierne łuszczenie i szorstkość skóry.