Promocje Nowości

O nas

Salon urody Swan to nowoczesny salon kosmetyczny mieszczący się na os. Kolorowym 33 (razem ze studiem stylizacji rzęs Rubis) w Krakowie. Jesteśmy centrum urody i zdrowia. To wyjątkowe, kameralne i stylowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które zapewni Ci poczucie luksusu i relaksu. Klimatyczne wnętrze, świece, relaksująca muzyka, aromatyczna herbatka i unosząca się woń olejków eterycznych przeniosą Państwa w atmosferę wyciszenia i odprężenia.

Filozofia salonu Swan to połączenie najbliższych człowiekowi wartości: harmonii, szczęścia oraz optymizmu.Nasz zespół tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu oraz zapałem. To wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo i satysfakcję oraz piękno, kondycję i zdrowie. Magią tego miejsca są: jakość, doświadczenie i profesjonalizm.

O mnie

 

Monika Dutkiewicz:
Technik usług kosmetycznych z 10 letnim doświadczeniem. Praca, którą wykonuję jest moją pasją. Zajmuję się kosmetyką twarzy, ciała dzięki nowym szkoleniom dążę do perfekcji w swoim zawodzie… współpracuję z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej, nabierając cennego doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów. W czasach nieuczciwych praktyk, gdzie dbałość o klienta przesłaniana jest przez chęć maksymalizacji zysku, gwarantuję, że w salonie Swan dobro osób, które powierzają nam swoje ciało i urodę, zawsze stoi na pierwszym miejscu.