Promocje Nowości

Nowości

Akupunktura kosmetyczna – Pinezkowanie

akupunktura

Jest to jedna z metod odmładzania skóry i spłycania zmarszczek. Opiera się o metodę akupunktury kosmetycznej, która polega na nakłuwaniu linii kresowych i zmarszczek.

Igły nie nakłuwają tkanek, jedynie je rozsuwają. Metoda jest bezbolesna i bezpieczna.

Efekty:
- naturalny lifting
- rozluźnienie mięśni mimicznych
- pobudzenie skóry do regeneracji
- pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
- oczyszczenie z toksyn

Przeciwskazania:
- choroby skóry
- ciężkie zaburzenia krzepnięcia krwi
- nieustabilizowane ciśnienie tętnicze
- choroby serca
- ciąża

Częstotliwość wykonywania zabiegu:
10-14 dni

Zalecana ilość zabiegów:
W zależności od kondycji skóry: 5-10

Cena zabiegu:
350,00 pln

Combo Peptide Peel

ComboPeptidePeel

Combo Peptide Peel to peptydowy peeling z efektem botoxu, polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Formuła produktu umożliwia aplikację pod linię rzęs i na górną powiekę dając efekt silnego wygładzenia. Neuropeptyd w wysokim, efektywnym stężeniu, hamuje skurcze mięśni, powodując ich rozluźnienie i zapobiegając tworzeniu się zmarszczek mimicznych. jego unikalna zawartość w połączeniu z czynnikami wzrostu ujędrnia, uelastycznia i odmładza skórę. Zaleca się wykonanie kilku zabiegów w serii.

Wielowarstwowy Lifting terapeutyczny DRE

dre

To kompozycja wielu technik manualnej stymulacji twarzy, służących poprawie jej wyglądu i odnowie biologicznej. Techniki tej terapii bazuja na refleksologii manualnej twarzy, Yin miofascioplastyce twarzy, miostymulacji Yang i limfodrenażu manualnym i narzędziowym twarzy, a także na biodynamicznej osteoplastyce czaszki.

Zadaniem terapeuty jest „dopieszczenie” procesów metabolicznych zachodzących w organiźmie, będzie spełniał potrzeby energetyczne i fizjologiczne różnych tkanek twarzy/mięśni, powięzi, naczyń krwionośnych i limfatycznych, nerwów a nawet kości.

Podczas zabiegu nasz organizm będzie silnie zrelaksowany, w sposób niezakłócony bedzie przebiegał proces trawienia, narządy wewnętrzne będą pracowały optymalnie bedzie to czas na tonizację układu nerwowego i mięśniowego, za czym bedzie szło równoważenie funkcji całego ciała. To też bedzie czas na spadek kortyzolu /hormon stresu/ a wzrostu hormonu młodości /DHEA/. Terapeuta pracuje na mapach odruchowych korespondujących z różnymi narządami wewnętrznymi, częściami ciała i funkcjami fizjologicznymi.

 

Otwieramy!

Już od 18 maja zapraszamy na usługi. Wszystkie Panie proszę o umawianie się w formie SMS. Prosimy o przychodzenie na wyznaczoną godzinę gdyż nie będzie możliwości poczekać w poczekalni na umówiona wizytę. Po każdej klientce salon będzie dezynfekowany dlatego wydłużyłyśmy czas każdej usługi. Zaraz po przyjściu proszę o wymycie i dezynfekcję rąk .
Panie z objawami grypopodobnymi proszone są o przełożenie wizyty. Już nie możemy się doczekać powrotu do pracy.
Do zobaczenia! :)

Gimnastyka twarzy – praktyka online

banner_02a

Drogie Panie – zróbcie coś dla Siebie!

Zadbajcie o zdrowy i młodzieńczy wygląd Waszej twarzy! Przygotowałam dla Was cykl ćwiczeń gimnastyki twarzy – jogi twarzy. Wykonywane regularnie, w każdym momencie Waszego dnia przyniosą błyskawiczny efekt odmłodzenia, spłycą istniejące zmarszczki i dodadzą blasku skórze!

Ćwiczenia można powtarzać te same, można dokładać nowe, zmieniać ich kolejność. Nie ma żadnych przeciwwskazań i można wykonywać je w każdym wieku. W kolejnych filmach jest zestaw ćwiczeń budujących poszczególne mięśnie twarzy, a także dużo przydatnych porad pielęgnacyjnych, które możecie wykorzystać każdego dnia.

Osoby zainteresowane proszę o wpłatę kwoty na konto, następnie po zaksięgowaniu kwoty udostępnię warsztat na e-maila.

Nr konta: 16191010482124752012400001
Gabinet Swan
Tytuł: Gimnastyka twarzy + imię i nazwisko
Wszelkie wątpliwości rozwieję i odpowiem na pytania – zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapraszam na profil Gabinetu na Facebook

Inno-Peel Lightening

banner-peeling

Peeling Lightening posiada silne właściwości rozjaśniające, a jednocześnie powoduje przywrócenie równowagi skórze tłustej i mieszanej. Jego unikalny skład tworzą pochodne witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.

inno

Preparat nakładamy w gabinecie i po ok. 5-7 godzinach Pacjent sam zmywa maskę w domu wodą. Kolejnym etapem zabiegu jest kuracja kremem Dark Spot w celu wzmocnienia i przedłużenia skuteczności terapii po zabiegu Lightening (krem Dark Spot wprowadzamy w 3 lub 4 dobie po zabiegu Lightening i stosujemy raz dziennie na noc lub wg wskazań terapeuty) Dalsza pielęgnacja to systematyczne nawilżanie, natłuszczanie i ochrona miejsca poddanego zabiegowi przed działaniem promieni słonecznych (wysokie SPF 30-50!!!).

Składniki aktywne zabiegu:
Retinol 3%,kwas kojowy 1%, kwas fitowy 0,5%, kwas salicylowy 6%, kwas mlekowy 10%, arbutyna 1% morwa biała, idebenon oraz emblica.

Wskazania do zabiegu Inno-Peel Lightening:

- redukcja przebarwień,
- likwidacja przebarwień,
- zmniejszenie rozszerzonych porów,
- redukcja trądzika zapalnego w stadium umiarkowanym.

Peeling Lightening działa na różnych poziomach skóry:

- Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej, a tym samym pogrubienie skóry i naskórka.
- Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje  kumulowanie się  melaniny, tworzące przebarwienia.

Po zastosowaniu Inno-Peel Lightening następuje:

- intensywna odbudowa naskórka,
- poprawa jakości włókien elastycznych,
- zmniejszenie przebarwień,
- ujednolicenie kolorytu,
- widoczne odmłodzenie skóry.
- przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych,
- zmniejszenie i wygładzenie warstwy rogowej, co zwiększa naskórkową penetrację pozostałych czynników i składników aktywnych,

Zalecane jest wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach ok. 28 dni.
Czas trwania zabiegu: około 30 min

 

Mezoterapia microigłowa

banner1

Mezoterapia microigłowa to metoda mikronakłuwania skóry, która przynosi doskonałe efekty odmłodzenia, nawilżenia oraz redukcji blizn i przebarwień. Badania przeprowadzone w ośrodkach naukowych dowodzą, że wzrost poziomu kolagenu w skórze po zastosowaniu serii zabiegów sięga aż 390% i jest wyższy niż w wypadku metod laserowych czy głębokich inwazyjnych peelingów. Jednocześnie zabieg mezoterapii mikroigłowej, powodując powstanie tysięcy mikrokanalików w skórze, podnosi absorpcję substancji aktywnych zawartych w specjalnym koktajlu do mezoterapii aż tysiąckrotnie. Dzięki temu dwukierunkowemu działaniu efekty mezoterapii mikroigłowej są zachwycające: zmarszczki znikają, głębokie bruzdy ulegają spłyceniu, skóra jest nawilżona, jędrna i sprężysta, a blizny, rozstępy i przebarwienia zostają w widoczny sposób zredukowane.

Efekty kosmetyczne:
- wygładzenie, pojędrnienie, napięcia skóry,
- wprowadzenie w skórę składników aktywnych (takich jak : krzemionka organiczna, kolagen, kwas hialuronowy, witaminy i wiele innych),
- zmniejszenie blizn trądzikowych i przebarwień,
- spłycenie zmarszczek,
- zmniejszenie ujść gruczołów łojowych,
- redukcja rozstępów,
- leczy łysienie.

Urządzenie nakłuwa skórę za pomocą automatycznego systemu pulsujących igieł, dzięki czemu można wprowadzić w jej głąb substancje aktywne. Efektywność przenikania związków czynnych jest wyższa niż w przypadku tradycyjnych mezoterapii. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage. Funkcja automatycznego nakłuwania redukuje do minimum dyskomfort pacjenta oraz skraca czas zabiegu. Dzięki dostarczeniu skórze substancji aktywnych nowa tkanka, która odbuduje się za sprawą mikronakłuć będzie „pełnowartościowa”.

Przeciwwskazania:
- cukrzyca,
- ciąża, laktacja, menstruacja,
- terapia przeciwnowotworowa,
- stany zapalne skóry ( bakteryjne, wirusowe, alergiczne),
- choroby krwi,
- choroby autoimmunoagresji( np. łuszczyca),
- epilepsja,
- reumatoidalne zapalenie stawów.

Czas trwania zabiegu:
1-2 godzin

Częstotliwość zabiegu:
1 raz w miesiącu. Zalecana kuracja min 4-6 zabiegów!

Zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu:
- bezpośrednio po zabiegu unikać basenu, sauny, ćwiczeń, gorących kąpieli i alkoholu (przez 7 dni po zabiegu),
- przez okres 30 dni po zabiegu obowiązuje całkowity zakaz opalania,
- nawilżać skórę i chronić przed promieniami słonecznymi.

Pielęgnacja domowa:
Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej, dobranych indywidualnie przez kosmetologa w zależności od stanu oraz potrzeb skóry.

Zobacz cennik

 

Terapie zabiegowe z użyciem monokwasów z firmy Peel Mission

peelmission

Ze swojego doświadczenia wysnuwam, że najczęstszym problemem w gabinecie kosmetologicznym jest różnego rodzaju trądzik.

„Trądzik” (łac. acne vulgaris) to choroba skóry, której początek występuje w wieku dojrzewania, kiedy pod wpływem zmian hormonalnych dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych.

Popularne „pryszcze”, czyli zaskórniki i grudki, powstają przy nadmiernym wytwarzaniu łoju (sebum) i wzmożonym rogowaceniu komórek przewodu wyprowadzającego gruczołów łojowych skóry. Jeśli zaburzone jest rogowacenie się naskórka i jego kolejne warstwy wypełniają i zamykają ujście gruczołów łojowych – powstaje tzw. zaskórnik, który jest niezapalną postacią trądziku.

Duża ilość zrogowaciałego naskórka i łoju to idealna pożywka dla bakterii (szczególnie z gatunku Propionibacterium acnes). Obecne na powierzchni skóry, rozwijają się bardzo szybko, wywołując proces zapalny, który może powodować pęknięcie ściany przewodu wyprowadzającego i rozwój zapalenia w okolicy gruczołu łojowego. Grudki stają się wtedy duże, czerwone i bolesne.”

Odkąd poznałam Peel-Mission i zobaczyłam efekty stosowania monokwasów z tej firmy, wiedziałam, że chcę pracować na tych produktach. Przede wszystkim, zaskoczyły mnie efekty linii przeciwtrądzikowej:

„Linia ANTI ACNE bazuje na aktywnej substancji jaką jest pochodna kwasu salicylowego (kwas salicylowy połączony z łańcuchem lipidowym) w różnych stężeniach: 10%, 20%, 30% i naturalnym pH ok. 3.

Dzięki swoim właściwościom cząsteczki kwasu salicylowego przenikają w głąb skóry nawet do mieszków włosowych. Peel Mission Anti Acne wpływa na oczyszczenie porów (czyli ujść mieszków włosowych) i zapobiega powstawaniu wyprysków. Dzięki właściwościom antybakteryjnym likwiduje bakterie acne odpowiedzialne za powstawanie trądziku.

Peeling ANTI ACNE złuszcza skórę. Klient może odczuwać podczas zabiegu charakterystyczne szczypanie i pieczenie skóry. Podczas cyklu zabiegów mogą wystąpić zaczerwienienia, podrażnienia skóry. Należy uprzedzić klienta, by nie zrywał złuszczającego się naskórka – aby regeneracja skóry nastąpiła bez blizn. Trzeba zwrócić również uwagę na prawidłową pielęgnację oraz konieczną ochronę przeciwsłoneczną.

Zabiegi Peel Mision linii ANTI ACNE wpływają na:

- redukcję trądziku,
- oczyszczanie zaskórników
- spłycenie blizn potrądzikowych,
- zmniejszenie porów na skórze,
- rozjaśnienie przebarwień potrądzikowych,
- działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie,
- reguluje wydzielanie sebum (łój skórny).

Czytaj więcej

prod

Zabieg rewitalizujący na okolice oczu – Instantly Agelles – znikające zmarszczki, efekt botoksu

 

Poczuj jak to jest być bez skazy
Instantly AgelessTM to potężny mikro-krem przeciwzmarszczkowy, który szybko i skutecznie zmniejsza widoczne oznaki starzenia. Jego rewolucyjny składnik to argireline: peptyd, który działa jak botox, ale bez igieł. Instantly AgelessTM ożywia skórę oraz zmniejsza widoczność zmarszczek i porów dla nieskazitelnego efektu.

 

Idealny dzień zaczyna się od doskonałej skóry
Nasza starannie opracowana formuła jest lekka i zawiera kompleks minerałów, który odżywia i wyrównuje koloryt skóry. Instantly AgelessTM natychmiast wchłania się w skórę zmniejszając powstawanie zmarszczek. Jest zaprojektowany specjalnie w celu działania na obszarach, które straciły sprężystość, wyraźnie liftingując i tonując skórę. Użytkownicy zauważają spektakularne efekty w ciągu kilku sekund.

Korzyści:
- Widocznie redukuje zmarszczki
- Zauważalnie zmniejsza cienie i wory pod oczami
- Minimalizuje widoczność porów pomaga wyrównać strukturę skóry
- Matuje skórę dla nieskazitelnego efektu
- Przywraca skórze optymalny wygląd

Zobacz więcej na stronie Jeunesse

Kwas szikimowy i fitowy

Kwas fitowy o silnym działaniu rozjaśniającym przebarwienia, obkurczającym rozszerzone naczynka wykazuje aktywność antyoksydacyjną i przeciw starzeniową. Zapobiega powstawaniu przebarwień i zmniejsza już istniejące. Kwas szikimowy ma działanie złuszczające bez właściwości drażniących. Zwiększa nawilżenie, redukuje przez naskórkową utratę wody (TEWL) bez efektu podrażnienia, zaczerwienienia, nadmiernego wysuszenia.

Wskazania do wykonywania zabiegu:
- każdy rodzaj skóry z przebarwieniami
- sucha, cienka, wrażliwa, zanieczyszczona
- szara i matowa
- dla której działanie kwasów AHA jest zbyt agresywne

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu:
- opryszczka
- ciąża
- karmienie piersią
- nadwrażliwość na kwasy
- stany zapalne skóry i znamiona

Zapytaj o kwas glikolowy gabinet kosmetyczny Kraków.

Zobacz cennik