Promocje Nowości

Mezoterapia microigłowa

banner1

Mezoterapia microigłowa to metoda mikronakłuwania skóry, która przynosi doskonałe efekty odmłodzenia, nawilżenia oraz redukcji blizn i przebarwień. Badania przeprowadzone w ośrodkach naukowych dowodzą, że wzrost poziomu kolagenu w skórze po zastosowaniu serii zabiegów sięga aż 390% i jest wyższy niż w wypadku metod laserowych czy głębokich inwazyjnych peelingów. Jednocześnie zabieg mezoterapii mikroigłowej, powodując powstanie tysięcy mikrokanalików w skórze, podnosi absorpcję substancji aktywnych zawartych w specjalnym koktajlu do mezoterapii aż tysiąckrotnie. Dzięki temu dwukierunkowemu działaniu efekty mezoterapii mikroigłowej są zachwycające: zmarszczki znikają, głębokie bruzdy ulegają spłyceniu, skóra jest nawilżona, jędrna i sprężysta, a blizny, rozstępy i przebarwienia zostają w widoczny sposób zredukowane.

Efekty kosmetyczne:
- wygładzenie, pojędrnienie, napięcia skóry,
- wprowadzenie w skórę składników aktywnych (takich jak : krzemionka organiczna, kolagen, kwas hialuronowy, witaminy i wiele innych),
- zmniejszenie blizn trądzikowych i przebarwień,
- spłycenie zmarszczek,
- zmniejszenie ujść gruczołów łojowych,
- redukcja rozstępów,
- leczy łysienie.

Urządzenie nakłuwa skórę za pomocą automatycznego systemu pulsujących igieł, dzięki czemu można wprowadzić w jej głąb substancje aktywne. Efektywność przenikania związków czynnych jest wyższa niż w przypadku tradycyjnych mezoterapii. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage. Funkcja automatycznego nakłuwania redukuje do minimum dyskomfort pacjenta oraz skraca czas zabiegu. Dzięki dostarczeniu skórze substancji aktywnych nowa tkanka, która odbuduje się za sprawą mikronakłuć będzie „pełnowartościowa”.

Przeciwwskazania:
- cukrzyca,
- ciąża, laktacja, menstruacja,
- terapia przeciwnowotworowa,
- stany zapalne skóry ( bakteryjne, wirusowe, alergiczne),
- choroby krwi,
- choroby autoimmunoagresji( np. łuszczyca),
- epilepsja,
- reumatoidalne zapalenie stawów.

Czas trwania zabiegu:
1-2 godzin

Częstotliwość zabiegu:
1 raz w miesiącu. Zalecana kuracja min 4-6 zabiegów!

Zalecenia pielęgnacyjne po zabiegu:
- bezpośrednio po zabiegu unikać basenu, sauny, ćwiczeń, gorących kąpieli i alkoholu (przez 7 dni po zabiegu),
- przez okres 30 dni po zabiegu obowiązuje całkowity zakaz opalania,
- nawilżać skórę i chronić przed promieniami słonecznymi.

Pielęgnacja domowa:
Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się stosowanie kosmetyków do pielęgnacji domowej, dobranych indywidualnie przez kosmetologa w zależności od stanu oraz potrzeb skóry.

Zobacz cennik